Yönetim ve Eğitim Danışmanlığı

1985 yılında Rize de doğdu. Lise eğitimine kadar Antalya da yaşadı.

2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde tasarım eğitimi alarak fatülte derecesi ile mezun oldu. Yeditepe Üniversitesi Bütünleşik Pazarlama İletişimi Yüksek lisans programını, %100 bursu olarak 2012 yılında üstün başarı ile bitirdi.

Los Angeles International University de 2. Yüksek lisans eğitimi olan mbe programına halen devam etmektedir.

Lisans eğitimi süresinde üniversite kadrosunda çeşitli görevlerde bulunarak gerek sosyal, gerek kişisel gelişimine katkı sağladı.

Profesyonel iş hayatına 2009 yılında Turkcell’in en büyük iş ortaklarından olan Netcell İletişim Hizmetlerinde pazarlama ve ürün yönetimi ile birlikte ithalat-ihracak görevleri yürüttü. 2012 yılında Sağlık sektörünün önde gelen kurumu olan Acıbadem Sağlık grubunda satış ve iş geliştirme departmanında görev aldı, akabinde aynı departmana bağlı olarak pazarlama ve ürün yöneticisi olarak çalıştı. 2015 yılı itibarı ile Global bir yapı olan Wpp’ye bağlı GroupM bünyesinde Account Manager olarak müşteri odaklı satış ve pazarlama yöneticisi görevini üstlendi.

Satış, pazarlama, ürün bazlı eğitimler ve kişisel gelişime dayalı eğitimlerle birlikte iletişim odaklı eğitimler vermeye devam etmektedir.

Yaratıcılığını her iş kolunda uygulamayı hedefleyen ve gelişime açık olan Özlem Ölekli; sanata ve sanat tarihine özel ilgi duymaktadır.

Uzmanlık Alanı : Marka ve Ürün Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Satış odaklı iletişim, Müşteri Yönetimi, CRM, Motivasyon Çalışmaları, İletişim Teknikleri, Pazarlama İletişimi. Kişisel Gelişim.